ANASAYFA HAKKIMIZDA GALERİ HİZMETLER İLETİŞİM

Vitaemauris

Peyzaj Bitki dikimi, çim alan uygulamaları, tesviye ve toprak serimi, iç mekan bitki uygulaması

Bir uygulamanın başarılı olmasının ilk adımı, başarılı bir proje aşamasından geçmektedir.

Yapılacak veya yapılmakta olan peyzaj işlerine ait şartnamelerin hazırlanması, fizibilite raporlanın sunulması

Yeşil alanların ömrünü uzatmak ve yeşil alanları en iyi formlarında tutabilmek için bakım hizmeti vermekteyiz.

Sprey Isı ve Su izolasyonu

SON TEKNOLOJİ SU YALITIM VE KAPLAMA SİSTEMİ


           Polyurea, A  bileşeni izosiyanatlardan ve B bileşeni amin ve polyetheraminlerden oluşan iki bileşenli püskürtme yöntemi ile uygulanabilen, hızlı kürlenme özelliği sayesinde projeleri kısa sürede kullanıma almaya imkan tanıyan, yeni bir izolasyon ve kaplama malzemesidir. Polyurea spesifik bir kaplama ismi değil, bir polymer teknolojisinin açıklamasıdır. Polyurea kaplama, su yalıtım konularında dünyadaki en son teknolojidir. Polyurea bilinen diğer malzemelere kıyasla, yalıtım ve kaplamada kullanıma dayalı deformasyonları, problemleri sıfıra indirir. Ucuz gibi görünen diğer yalıtım ve kaplama malzemeleri, özellikle prestij projelerinde, ileriye yönelik işletme maliyetlerini arttırmakla, ya da kendini yok etmekle kalmaz, yapıların diğer birimlerine geri dönüşü mümkün olmayan, ciddi hasarlar verir. Bunun örnekleri ülkemizde maalesef halen yaşanmaktadır. Bu tür problemleri yok etmenin tek yolu problemi başlamadan bitirmektir. Bunun için doğru seçim; püskürtme yöntemiyle uygulanan POLYUREA yapı kimyasallarıdır. Polyurea, püskürtme yöntemiyle uygulandığından dolayı, ek yeri oluşturmaz. %400'ün üstünde esneklik ve mükemmel aşınma dayanımını birarada sağlayan tek üründür. Bu özelliğinden dolayı su yalıtımı ve zemin kaplaması tek bir malzemeyele sağlanmış olur. Hızlı servise alınabilirliği sayesinde; zamanın çok değerli olduğu, otel, iş merkezi, fabrika v.b. projelerde müşterilerine hızlı ve kesin çözüm sağlar. Servise alınabilirlik süreleri için lütfen teknik birimlerimizle irtibata geçiniz.

Günümüzde Polyurea'nın çok farklı uygulamaları başarılı bir şekilde yapılmaktadır.


POLİÜRETAN SPREY ISI YALITIMI

Sprey Poliüretan Avantajları Nelerdir?

Sprey  poliüretan köpük, poliüretan'ın eşsiz mucize olarak belirtilebilir. Polion ve izosyanatların bileşimiyle reaksiyona giren poliüretan , sağladığı yalıtım değeriyle ısı,su, ses yalıtımını aynı anda sağlayan tek yalıtımdır.

Sprey poliüretan, sağladığı avantajlar en düşük lamda değerine sahip olması nedeniyle diğer ısı yalıtım ürünlerine göre daha az yer kaplayan bir sistemdir.

Isı yalıtımı deyince aklımıza straforlar gelebilir. Ancak iyi bir ısı yalıtımı için ek gözden kaça bilir. Yersiz uygulama, düşük lamda değeri, zemize tutunma, yüksek yoğunluk Sprey Poliüretan , diğer yalıtım ürünlerine göre tümünü aynı anda sağlayan bir sistemdir.