ANASAYFA HAKKIMIZDA GALERİ HİZMETLER İLETİŞİM

Peyzaj Bitki dikimi, çim alan uygulamaları, tesviye ve toprak serimi, iç mekan bitki uygulaması

Bir uygulamanın başarılı olmasının ilk adımı, başarılı bir proje aşamasından geçmektedir.

Yapılacak veya yapılmakta olan peyzaj işlerine ait şartnamelerin hazırlanması, fizibilite raporlanın sunulması

Yeşil alanların ömrünü uzatmak ve yeşil alanları en iyi formlarında tutabilmek için bakım hizmeti vermekteyiz.

HİZMETLERİMİZ

Uygulama, peyzaj projelerinin gerçek hayata en uygun tasarım ve işlev yöntemi ile entegre edilmesidir.

Bahçe bakımı nedir?


Her mevsim yaşayan renkli bahçelere sahip olmak elinizdedir. Bahçenize doğru zamanda ve doğru şekilde bilgi ile yapılacak müdahaleler il bu mümkündür.

Bu sonucu elde etmek için bahçenize bilgili eller tarafından doğru zaman ve şekilde bakım yapılması gerekir. Toprağınızın özelliklerinin bilinerek uygun zamanlarda bitkilerinizin ve toprağınızın gübrelenmesi bitkilerinizin sağlıklı gelişimi ve toprağınızın kalitesi açısından oldukça önemlidir.

Mantarlar, bakteri ve virüslerin sebep olduğu bitki hastalıkları, böceklerin oluşturduğu sorunlarla mücadele etmek için periodik olarak koruma amaçlı, sorunlara karşı mücadele amaçlı ilaçlama yapmak bitki sağlığı için hayati önem arzeder.

Doğru zamanlarda ve uygun şekillerde yapılacak bitki budama ve biçme işleri bitkilerin sağlıklı gelişimi için gereklidir.

Bahçelerin temiz tutulması, hastalıklı dal ve yaprakların temizlenerek imha edilmesi, bitki köklerinin havalandırılması, yabani otlarla mücadele bahçelerinizin gereksinmesi olan diğer önemli işlerdir.

Bahçelerinizin sadece bahar ve yaz aylarında değil diğer mevsimlerde de bakıma ihtiyacı vardır.

Peyzaj Proje , Ağaçlandırma Proje , uygulama ve bakım safhalarında danışmanlık hizmeti de verilmektedir.

Danışmanlık Hizmetleri

Bitkilendirme,bahçe sulama,bahçe aydınlatma,süs ve yüzme havuzları,yürüyüş ve araç yolları,çocuk oyun alanları,pergola ahşap işleri ve diğer uygulamalara ilişkin iş makinası ve ekipman ile sarf malzemeleritarafımızca sağlanmaktadır.

Projelendirme (Peyzaj Düzenleme Proje Tasarım)

Panel çit, örgü tel vb…

Çevre güvenlik çit sistemler

Yer döşemeleri, bahçe duvarı, istinat duvarı, merdiven ve farklı zeminlerde bahçe terasları vb. gibi uygulamalar yapısal peyzaj olarak adlandırılır.

Yer döşemelerinde birbirinden farklı özelliklerde materyaller kullanılabilir. Bu materyaller, alanın kullanım amacına göre, doğal taşlar, emprenyeli ya da ham ahşap döşemeler, epdm (kauçuk zemin) ve mozaik döşemeler vb. olabilir. Taş ile oluşturulan tasarımlar, mekanda doğal bir görüntü oluştururken; ahşap bir teras, bahçeyi daha sıcak gösterir.

Sert zemin uygulamaları

Peyzaj sektöründeki hedefimiz işlevsel, estetik ve kullanıcıların  beklentilerine cevap verecek yaşam alanları oluşturmaktır.